www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum
www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Filosofie
 Libovolné téma
 Smysl bytí (života)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 26/03/2008 :  07:55:47  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Gato.
Přirozenou podstatou dršťkové polévky jsou voda,drštky, sůl,zápražka a nějaké to koření. Když máš držtkovku rád, můžeš v ní najít i boha.S ostatním je tomu podobně.Ve všem můžeš najít boha, když jej tam hledáš.Nehledáš li jej, pak je výsledek stejný. Má li pro tebe lepší chuť ta drštková s bohem,pak je to čistě tvoje věc a mně ani komukoliv jinému to nesmí vadit. Teprve když začneš tvrdit, že drštkovka bez boha je horší,že není k jídlu a podobně a začneš prohlašovat boha jako základní ingredienci,pak bude s tebou souhlasit pouze ten, kdo je stejný jako ty.Mně chutná i bez boha.

MB
Go to Top of Page

noemus
Grafoman

Czech Republic
1149 Posts

Posted - 26/03/2008 :  08:39:51  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Miloslav Bažant
Přirozenou podstatou dršťkové polévky jsou voda,drštky, sůl,zápražka a nějaké to koření. Když máš držtkovku rád, můžeš v ní najít i boha.S ostatním je tomu podobně.Ve všem můžeš najít boha, když jej tam hledáš.Nehledáš li jej, pak je výsledek stejný. Má li pro tebe lepší chuť ta drštková s bohem,pak je to čistě tvoje věc a mně ani komukoliv jinému to nesmí vadit. Teprve když začneš tvrdit, že drštkovka bez boha je horší,že není k jídlu a podobně a začneš prohlašovat boha jako základní ingredienci,pak bude s tebou souhlasit pouze ten, kdo je stejný jako ty.Mně chutná i bez boha.


Bravo Slávku
Go to Top of Page

Gato
Velmi aktivní uživatel

631 Posts

Posted - 26/03/2008 :  08:44:09  Show Profile  Reply with Quote
Výsledek není stejný, protože ten kdo nehledá, nenajde. Bůh není žádný lidský výmysl!
Go to Top of Page

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 26/03/2008 :  10:10:32  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Gato.

Hledal jsem tuhle trepky a ač jsem hledal, jak jsem hledal, nic jsem nenašel.Pak již jsem je nehledal, koupil si nové a hle.Ty staré jsem našel.Lucina (fenka anglického buldoka) je zatáhla za linku. Takže kdo hledá, může najít starou bačkoru a ten kdo nehledá může najít trepky.Čili tvoje tvrzení má díry a neplatí vždy.Neplatí li vždy,pak je bezvýznamnou frází.
O bohu jsem poznal pouze to,co si vymysleli lidé, nic víc.Jediný, kdo by dokázal,že bůh není jen výmyslem lidí je sám bůh. Jsi Bůh?

MB
Go to Top of Page

Dragonier
Aktivní uživatel

Czech Republic
115 Posts

Posted - 26/03/2008 :  18:39:37  Show Profile  Reply with Quote
MB

možná to byla polévka s cukrem a někdo ti namluvil, že je s Bohem

Maty
Go to Top of Page

Dragonier
Aktivní uživatel

Czech Republic
115 Posts

Posted - 26/03/2008 :  18:40:49  Show Profile  Reply with Quote
Ale nakonec si je přeci jen našel

Maty
Go to Top of Page

Gato
Velmi aktivní uživatel

631 Posts

Posted - 27/03/2008 :  07:45:16  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Miloslav Bažant

Gato.

Hledal jsem tuhle trepky a ač jsem hledal, jak jsem hledal, nic jsem nenašel.Pak již jsem je nehledal, koupil si nové a hle.Ty staré jsem našel.Lucina (fenka anglického buldoka) je zatáhla za linku. Takže kdo hledá, může najít starou bačkoru a ten kdo nehledá může najít trepky.Čili tvoje tvrzení má díry a neplatí vždy.Neplatí li vždy,pak je bezvýznamnou frází.
O bohu jsem poznal pouze to,co si vymysleli lidé, nic víc.Jediný, kdo by dokázal,že bůh není jen výmyslem lidí je sám bůh. Jsi Bůh?

MB



Když nemáš navíc, pak chyba je v tobě a nikoli v bohu, poloprázdný pane Bažante.
Go to Top of Page

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 27/03/2008 :  08:25:08  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Gato.

Díky za tvou chválu. Jsem poloprázdný,protože do sebe vpustím jen to kvalitní. Jsou i tací,kteří přímo přetékají,protože do sebe vpustí i odpadky a ještě se chlubí tím, jak jsou plní.

MB
Go to Top of Page

Gato
Velmi aktivní uživatel

631 Posts

Posted - 27/03/2008 :  08:26:43  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dragonier

Ale nakonec si je přeci jen našel

Maty



Nesnaž se lichotit Bažantovi, sklidíš pohrdání. Nevidíš jak pohrdlivě se o mě vyjadřúje? Co čekat od člověka, jehož vzorem je Stalin?
Go to Top of Page

Gato
Velmi aktivní uživatel

631 Posts

Posted - 27/03/2008 :  08:28:16  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Miloslav Bažant

Gato.

Díky za tvou chválu. Jsem poloprázdný,protože do sebe vpustím jen to kvalitní. Jsou i tací,kteří přímo přetékají,protože do sebe vpustí i odpadky a ještě se chlubí tím, jak jsou plní.

MB



To nebyla pochvala, hlupáku!
Go to Top of Page

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 27/03/2008 :  08:37:33  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Gato.

Nevím jak napsat nehorázný smích, až chechtot a zde bych to potřeboval. Opravdu jsi mne rozesmál a to už je co říci. To skutečně nebyla chvála moudrý muži???

MB
Go to Top of Page

Gato
Velmi aktivní uživatel

631 Posts

Posted - 27/03/2008 :  08:47:00  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Miloslav Bažant

Gato.

Nevím jak napsat nehorázný smích, až chechtot a zde bych to potřeboval. Opravdu jsi mne rozesmál a to už je co říci. To skutečně nebyla chvála moudrý muži???

MB



Hlupák, který se směje vlastní hlouposti.
Go to Top of Page

rajis
Velmi aktivní uživatel

Czech Republic
517 Posts

Posted - 27/03/2008 :  12:35:01  Show Profile  Reply with Quote
Gato,

myslím, že by ses měl uklidnit. Ty tu děláš jako bys sežral všechnu moudrost světa, ale spíš se zatím zdá, že jsi tak maximálne generálem jedné věty (tvé příspěvky jsou většinou jednověté - protože víc nestojí za tvou svatou námahu?).

Edited by - rajis on 27/03/2008 12:36:14
Go to Top of Page

Gato
Velmi aktivní uživatel

631 Posts

Posted - 27/03/2008 :  12:45:59  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rajis

Gato,

myslím, že by ses měl uklidnit. Ty tu děláš jako bys sežral všechnu moudrost světa, ale spíš se zatím zdá, že jsi tak maximálne generálem jedné věty (tvé příspěvky jsou většinou jednověté - protože víc nestojí za tvou svatou námahu?).



Problém je v tom, že i ty mé krátké přízpěvky jsou odmítány a znevažovány.
Myslím, že byste se měl uklidnit, váš výlev je projevem vaší nenávisti. Nemotejte se do toho, do čeho vám nic není.
Go to Top of Page

rajis
Velmi aktivní uživatel

Czech Republic
517 Posts

Posted - 27/03/2008 :  13:08:17  Show Profile  Reply with Quote


Gato,

já tady k nikomu žádnou nenávist necítím. Mohl bych hned obrátit, že nenávist tu citíš ty a takhle bysme se mohli napadat až do soudného dne, což je pro tebe nejspíš ideální stav, protože v těchto debatách stačí užívat minimum rozumu a člověk si vystačí i s tou jednou větou.

Jestli jsou i ty tvoje jednověté příspěvky nesmyslné či hloupé, tak není divu, že nejsou přijímány. Jediné čeho jsi se tu zhostil bravůrně je napadání ostatních.
Mimochodem na tomhle fóru se můžu motat do čeho se mi zachce, chápu že by pánbíčkáři zase rádi poroučeli, protože jen oni prozřeli a měli by vést slepé stádo, ale díky bohu, že ta doba je pryč.
A vykat mi nemusíš, abys vzbudil dojem slušnějšího člověka, než ve skutečnosti jsi.

Edited by - rajis on 27/03/2008 13:09:21
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum © (c) 2009 webmaster Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000