www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum
www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Filosofie
 Libovolné téma
 Kecárna.
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 96

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 25/09/2008 :  07:43:32  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Dámo a pánové.
Založil jsem tento topic ve kterém můžeme hovořit o čemkoliv aniž bychom narušovali kontinuitu jiných témat.Faktem je,že je kdokoliv z nás osloven,či tázán na cosi, co nemá s tématem nic společného a když odpoví rozvine se diskuse tímto směrem a původní téma zanikne a ztratí se.Jsem li tedy osloven a tázán třeba na cosi soukromého a cítím za správné odpovědět,pak dám odkaz na tento Topic a odpovím zde. To by měli dělat všichni a následkem toho by měla témata zůstat čistá. Chci se někoho na cosi zeptat, udělám to zde v kecárně i když to třeba navazuje či vyplyne z jiného tématu.Odpovím potom také zde. Souhlas???

MB

noemus
Grafoman

Czech Republic
1149 Posts

Posted - 25/09/2008 :  08:19:23  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Miloslav Bažant

Dámo a pánové.
Založil jsem tento topic ve kterém můžeme hovořit o čemkoliv aniž bychom narušovali kontinuitu jiných témat.Faktem je,že je kdokoliv z nás osloven,či tázán na cosi, co nemá s tématem nic společného a když odpoví rozvine se diskuse tímto směrem a původní téma zanikne a ztratí se.Jsem li tedy osloven a tázán třeba na cosi soukromého a cítím za správné odpovědět,pak dám odkaz na tento Topic a odpovím zde. To by měli dělat všichni a následkem toho by měla témata zůstat čistá. Chci se někoho na cosi zeptat, udělám to zde v kecárně i když to třeba navazuje či vyplyne z jiného tématu.Odpovím potom také zde. Souhlas???

MB


Tvůj zájem o pořádek je záslužný, ale "chaos nejspíš stejně zvítězí" (druhá věta fórumdynamická)
Go to Top of Page

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 25/09/2008 :  09:08:31  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Richarde.

To je tak, když největší bordelář vhve dělat pořádek.(to jako já) A tak se držme slov moudrých, čili " Pořádek je pro blbce a inteligent se v chaosu vyzná."

MB
Go to Top of Page

neronis
Ultragrafoman

Czech Republic
2110 Posts

Posted - 25/09/2008 :  13:24:01  Show Profile  Reply with Quote
viz tema letani

Jsem prave Ruzyni a odletam, tak mi drzte palce. Pravdepodobnost jsem si nespocital a ani neverim v absolutno pilota. Proste doufam ve funkci systemu a autopilota, ktereho maji zapnuteho skoro porad s nohama na palubovce.
Go to Top of Page

Rzwald
Grafoman

1522 Posts

Posted - 25/09/2008 :  13:38:29  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by neronis

viz tema letani

Jsem prave Ruzyni a odletam, tak mi drzte palce. Pravdepodobnost jsem si nespocital a ani neverim v absolutno pilota. Proste doufam ve funkci systemu a autopilota, ktereho maji zapnuteho skoro porad s nohama na palubovce.

:-)
Go to Top of Page

navi
Ultragrafoman

2839 Posts

Posted - 25/09/2008 :  18:06:15  Show Profile  Reply with Quote
Miloslave, položím Ti otázku: Prečo je porucha vnímania(zmenené vnímamie reality)zaradená medzi duševné poruchy, a pritom s tým duša nič nemá, len túto poruchu zdieľa, ako akúkoľvek inú chorobu, ako napríklad rýmu. Mne toto nejde do hlavy.
Možno moje problémy spôsobuje napríklad aj takéto niečo: http://www.gfcf.unas.cz/home.html

Edited by - navi on 25/09/2008 20:23:01
Go to Top of Page

navi
Ultragrafoman

2839 Posts

Posted - 26/09/2008 :  06:17:28  Show Profile  Reply with Quote
Začínam mať podozrenie, že všetky duševné poruchy sú vlastne fyzickými chorobami, nepríjemne pôsobiace na psychiku človeka. Vonkajšie stresory sú už len dotváracou záležitosťou.
Ako príklad uvediem toto: Poslední poznatky ze zahraničí stále více potvrzují, že autismus je pravděpodobně metabolická porucha. Její příčina tkví ve špatném štěpení proteinů, čehož následkem je tvorba halucinogenních morfinů ovlivňujících centrální nervový systém. V tejto súvislosti ma napadá, prečo by zmenené dpdr vnímanie nemohlo byť spôsobené nejakým podobným mechanizmom. T.j. napríklad látkou s obdobným účinkom, ako enadolín(pretože sa zistilo, že kappa opioidný agonista enadolín dokáže pri úplne zdravých dobrovoľníkoch navodiť “čistý” depersonalizačný syndróm.), ktorý by vznikal v dôsledku špatného metabolizmu v tele. Tu je napríklad zoznam chorôb, ktorých existencia nie je vylúčená práve špatným metabolizmom: Tady následuje dlouhý seznam nemocí, u kterých jsou u podstatného množství pacientů vyměšovány v moči zvýšené mikrobiální metabolity, které byly zaznamenány v moči při testování organických kyselin: * Autismus * Attention deficit disorder (ADD) porucha pozornosti? * Rett's syndrome * Ulcerative colitis (vředovitý zánět tlustého střeva) * Seizures (záchvat epileptický) * Depression (deprese) * Child Psychosis (dětské poruchy myšlení) * Fibromyalgia (fibromyalgie, chronická bolest ve svalech a měkké tkáni obklopující kloub) * Chronic fatigue syndrome (syndrom chronické únavy) * Pervasive developmental disorder (??) * Colitis (kolitida, zánět tlustého střeva) * Schizophrenia * Migraine headache (migréna) * Alzheimer's disease * SLE (??) * Obsessive compulsive disorder (OCD) * Tourette's syndrome * Inflammatory bowel disease * Down's syndrome * Crohn's disease . Je zaujímavé, že u 70% testovaných autistov došlo k zlepšeniu práve po detoxikácii od ortuti, ktorú telo nedokázalo odbúrať.
Go to Top of Page

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 26/09/2008 :  08:13:21  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Navi.

Obracíš se na mne téměř jako na odborníka,ale to já nejsem. Proto ber moje odpovědi spíše jen jako názory.
Vše co se projevuje změnami v myšlení a jednání je považováno za duševní choroby a to bez ohledu na to, co je spůsobuje.Porucha nadlevinky třeba může spůsobit díky nadměrného vyplavování adrenalinu vysoký tlak a následkem toho může docházet k poškození mozku. Výsledek je potom považovaný za duševní poruchu. Je to skutečně duševní porucha? Je to důsledek, který se tak projevuje. A nyní tě řeknu cosi velmi kacířského. ´" Ty máš oproti vědcům jednu velkou výhodu.Ty máš chorobu ,kdežto oni ji mohou sledovat jen zvenčí.Ty poznáš vliv čehokoliv na tu chorobu, oni jen sděleně. Oni mají své pravdy které nesmí překročit,pokud výzkum neukáže správnost, protože by mohli poškodit zdraví pacienta. Ukáži těto na vlastní případě. Díky diabetu mně začaly odumírat motorické i sensorické nervy v těle.Lékařská pravda říká, že nervy nemohou dorůst a tím pádem je diabetická polyneuropatie nevyléčitelná. Já jsem se chtěl zbavit pouze bolesti a brnění které jsou tak silné, že tě nedovolí usnout a napadlo mne srazit tu bolest studenými obklady a ejhle, bolest a brnění ustaly. Protože jsem si to dělal na noc a nechtěl jsem zamáčet povlečení, obalil jsem si to do deky a převázal elastickým obvazem. Bolest ustala, já jsem usnul a sejmul jsem si to až ráno. Mohu tě říci,že to nebylo studené, ale horké až se s toho pářilo. A tak jsem vlastně vytvořil Priznicův zábal (zapařovací) a veškeré projevy polyneuropatie zcela ustaly. Lékař díky své vědecké pravdě odmítal uvěřit a myslel si, že si vymýšlím hlouposti a tak mne poslal na měření do nemocnice. Před tím jsem tam byl a výsledek byl jednoznačný.Polyneuropatie v pokročilém stádiu a to až do pasu. Kdyby to postoupilo k ledvinám, přestanou fungovat a musel bych trávit fůru času na dialýzách, nebo jít pod kytky. To né měření ukázalo výsledky zcela nové a to naprosto normální nález vylučující polyneuropatii. A lékařská pravda je v háji a já jsem spokojený.Jinak řečeno jsem využil své výhody kterou jsem měl oproti lékařům a vědcům.Měl jsem ty problémy a každá cesta k jejich odstranění byla dobrá. Koho z těch vědců by napadlo, že obyčejný studený obklad může tu nevyléčitelnou choroby vyléčit? Oni si to nemohou vyskoušet sami na sobě, protože tu chorobu nemají a kdyby jí měli důvěra v lékařské pravdy kterým věří, by je od experimentování odvedla.
Ty jsi dle mého názoru na velmi slibné cestě. Ty můžeš využít toho, že poznáš každou změnu, ke které dojde,protože tu chorobu máš. Ti lékaři se mohou dozvědět pouze od tebe, čili sděleně a ještě tomu nemusí věřit. Je docela možné, že skutečně dochází k čemusi podobnému jako u těch autistů a vyřazení určité stravy by to mohlo vyléčit. POdle mne by to chtělo udělat si statistiku a zapisovat si stav po určitém jídle či pití. Čili třeba vypil jsem pivo, došlo ke zhoršení. měl jsem halušky- zlepšení a tak dál. POtom si to za nějaký čas vyhodnotit a rozdělit na to, po čem to bylo horší a po čem lepší.Sejně tak by sis mohl zapisovat,jestli se to zhoršuje třeba po fyzické námaze (což je možné viz ten tréning při kterém se po prvně objevilo) při rozčilení a podobně. Dle souhrnu výsedků, bys potom mohl skušebně vyřadit s jídelníčku to,při čem došlo ke zhoršení a sledovat, zda dojde ke zlepšení. Když ano, pak zjistit, co to dané jídlo obsahuje. Pokud je to příkladně ve všech jídlech při kterých dochází k zhoršení třeba lepek, pak využít bezlepkovou dietu. Prostě udělat si systém a hledat.Drogy a chemii bych zcela vynechal vyjma toho co tě předepisuje lékař.Kdybys to vynechal, mohl by sis uškodit.Využij toho, že tu chorobu máš k tomu abys na ni nalezl lék a pak to můžeš dát lékařům a vědcům aby to vědecky zpracovali a třeba díky tobě mohli pomáhat jiným lidem s podobnými problémy jaké máš ty.Jak říkám.Jdeš na to dobře, přemýšlíš a hledáš.Když dáš třeba tomu stvořiteli roční dovolenou a nebudeš tím mozek ten rok zatěžovat, dáš mu možnost aby se regeneroval. Pokud najdeš tu správnou dietu, či v případě zhoršování při fyzické námaze zavedeš systém častého spánku,pak by v tom byl čert aby ses nedal dohromady. Potom můžeš poučit lékaře a vědce a změnit jejich uznanou pravdu , jako já s tou polyneuropatí.Já tě v tom držím všechny palce, které mám.

MB
Go to Top of Page

navi
Ultragrafoman

2839 Posts

Posted - 26/09/2008 :  11:08:43  Show Profile  Reply with Quote
Dneska mi naparila Slovenská obchodná inšpekcia skoro 60 tisícovú fakturu za to, že som predával bicykel, ktorý mal všetky technické doklady v poriadku, aj v oblasti typologických skúšok, no zrovna ten kus skúšku neprežil. Takto můžem dostať pokutu kedykoľvek pri podobnom odbere bicykla, bez toho, že by som sa voči tomu mohol nejako brániť. Ja ako malopredajca, vůbec nie som schopný kvalitu predávaného tovaru ovplyvniť, napriek tomu musím pokutu zaplatiť ja.
Go to Top of Page

navi
Ultragrafoman

2839 Posts

Posted - 26/09/2008 :  12:52:35  Show Profile  Reply with Quote
Ďakujem Ti Miloslave za Tvoj príspevok z oblasti zdravia. Logické myslenie máme v podstate rovnaké. Pri chrípke tiež dochádza k zmene vnímania, v niektorých prípadoch až k halucináciám, pri ťažkej forme, a ešte som nepočul, že by niekto chrípku nazval duševnou chorobou. To len tak na okraj. Neodotatok medicíny, a hlavne psychiatrie je, že lieči človeka symtomaticky, podľa vonkajších prejavov, a nesnaží sa zistiť, aká telesná vada psychické problémy spůsobuje. Bohom som si len krátil chvíľu, keďže som nemohol vonkajší svet vnímať ako realitu. Teraz mám novú náplň, ktorú mi žiadny odborník ani len nenaznačil, a to je zistiť, na čo je moje telo alergické, a čo nedokáže spracovať. Začnem lepkom, kvasinkami, ťažkými kovmi, mliečnou bielkovinou, a potom sa uvidí. Dúfam, že si svoje poznatky ohľadom zábalov zverejnil na internete, aby si ľudia mohli pomocť sami, keď už to nedokážu odborníci.
Go to Top of Page

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 26/09/2008 :  14:32:29  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Navi.
Samozřejmě že ano.Znám tu bolest a vím co to pro takové lidi znamená se jí zbavit.Nyní již jsem ve spojení shruba se třiceti lidmi a to po E mailu i telefonu. Oni dávali hříšné peníze za zahraniční léky aby zjistili, že jsou k ničemu.A nyní jsem jim ukázal metodu, která skutečně funguje a je úplně zadarmo. Je to Navi hrozná nemoc.Nejprve dostáváš do nohou rány,jako od elektřiny a potom tě začnou nohy brnět a ztrácet cit. Zároveň ztrácíš postupně schopnost ovládat svaly. Stačí sebemenší zranění, třeba jen škrábnutí a nehojí se. Místo toho dostaneš sněť a přijdeš v lepším případě o nohu, nebo obě nohy. Orgány, které to postihne, přestanou fungovat a třeba dostaneš infakt a vůbec o tom nevíš, protože to nebolí.Jeden starší pán mně vyprávěl, jak šlápl na hřebík a propíchnul si nohu tak že mu špička koukala s druhé strany.Jenže to poznal, až když si chtěl večer zout boty.
Jedna paní s Ostravy se mně omlouvala, že mně nevěřila,ale její dcera ji ukecala, aby to skusila.Nedavno mně volala a s radostí mně říkala, že to mizí.Že kdysi řekla, že dá sto tisíc tomu, kdo jí té nemoci zbaví a že mně je pošle abych jí dal bankovní spojení. To jsem kategoricky odmítnul.Mně docela stačí ta radost, tu bych si za žádné peníze nekoupil.
Tobě doporučuji,aby sis v tom udělal systém. Uvědom si,že tomu může být i naopak,čili že máš něčeho nedostatek. Omezíš něco čeho máš málo a nemoc se zhorší. Já bych doporučoval udělat si nejprve tu statistiku a ta by tě měla ukázat co tě chybí, čili po čem se nemoc lepší a také co nemoc zhoršuje a teprve to pokusně vyřadit.
Přeji tě aby se tě to povedlo najít a třeba jsi pomohl dalším lidem a měl z jejich reakcí takovou radost jako já.

Jinak s tím bohem tě zcela chápu.Žít bez jakékoliv reality by asi nebylo možné a tak i náhradní může být lepší, než žádná.

MB
Go to Top of Page

navi
Ultragrafoman

2839 Posts

Posted - 26/09/2008 :  18:48:36  Show Profile  Reply with Quote
Miloslave, my si začíname nejako rozumieť. To ma dosť teší.
Ak by sa mi podaril taký husársky kúsok ako Tebe, tak to by bolo niečo. Myslím si, že by mi bolo veľa ľudí vďačných. Je tá Tvoja metóda zverejnená aj v zahraničí? Aká je asi úspešnosť liečby Tvojou metódou?
Máš pravdu v tom, že človek by nemal nič dôležité prehliadnúť v zisťovaní toho, čo mu zdravotný stav zhoršuje a čo zlepšuje. Pre istotu by to mal niekoľkokrát zopakovať, aby nešlo o zhluk rôznych faktorov, kroré by mohli súčasne ovplyvňovať výsledok. Zatiaľ je problém v tom, že počas tých tridsiatich rokov, čo to mám, som sa toho ani raz nezbavil, takže ak to je metabolizmus, nereaguje to na zmenu potravy okamžite. Ak mám niečoho nedostatok, tak nie preto, že by som toho nedostatok prijímal, ale preto, že to organizmus nie je schopný spracovať v prospech tela. Uvidíme, púšťam sa do toho. O výsledkoch budem informovať.

Edited by - navi on 26/09/2008 18:50:27
Go to Top of Page

Milan.Miló
Velmi aktivní uživatel

671 Posts

Posted - 26/09/2008 :  19:01:42  Show Profile  Reply with Quote
Ahoj Pánové.
Pročítám se tak trochu topicem Slávovím a jeho hlavně posledním příspěvkem.
A musím říci že i v a teistických názorech na věc je pravda je schovaná a mi ji musíme nalézt.
Ale nemohu souhlasit s tím že Bůh není.
Vše v tom to světě se odehrává podle karmických událostí a je hlavně pravdou že největší vliv na tělo má mysl.
Mysl je zdrojem našich neduhů a bolestí našich nemocí a slabostí.
Bůh je něco více něco co je neosobní je nadosobní a je hlavně v nás je všude kolem nás.
Přeji krásný den.
Go to Top of Page

navi
Ultragrafoman

2839 Posts

Posted - 26/09/2008 :  20:38:16  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan.Miló

Ahoj Pánové.
Pročítám se tak trochu topicem Slávovím a jeho hlavně posledním příspěvkem.
A musím říci že i v a teistických názorech na věc je pravda je schovaná a mi ji musíme nalézt.
Ale nemohu souhlasit s tím že Bůh není.
Vše v tom to světě se odehrává podle karmických událostí a je hlavně pravdou že největší vliv na tělo má mysl.
Mysl je zdrojem našich neduhů a bolestí našich nemocí a slabostí.
Bůh je něco více něco co je neosobní je nadosobní a je hlavně v nás je všude kolem nás.
Přeji krásný den.


OK, máš právo na svoj názor.
Go to Top of Page

Milan.Miló
Velmi aktivní uživatel

671 Posts

Posted - 26/09/2008 :  20:49:18  Show Profile  Reply with Quote
Ano Navi děkuji.
Každý zde má právo na svůj názor je to dobře, že to vím a za to ti moc děkuji.
Názor lidí je důležitý a záleží jen na nás co z toho každý sám vezme a pro život uplatní.
Go to Top of Page

navi
Ultragrafoman

2839 Posts

Posted - 26/09/2008 :  22:41:52  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan.Miló

Ano Navi děkuji.
Každý zde má právo na svůj názor je to dobře, že to vím a za to ti moc děkuji.
Názor lidí je důležitý a záleží jen na nás co z toho každý sám vezme a pro život uplatní.


Jasne Milane.
Go to Top of Page
Page: of 96 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum © (c) 2009 webmaster Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000