www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum
www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
 All Forums
 Filosofie
 Libovolné téma
 Kecárna.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

* HTML is OFF
* Forum Code is ON
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

T O P I C    R E V I E W
Miloslav Bažant Posted - 25/09/2008 : 07:43:32
Dámo a pánové.
Založil jsem tento topic ve kterém můžeme hovořit o čemkoliv aniž bychom narušovali kontinuitu jiných témat.Faktem je,že je kdokoliv z nás osloven,či tázán na cosi, co nemá s tématem nic společného a když odpoví rozvine se diskuse tímto směrem a původní téma zanikne a ztratí se.Jsem li tedy osloven a tázán třeba na cosi soukromého a cítím za správné odpovědět,pak dám odkaz na tento Topic a odpovím zde. To by měli dělat všichni a následkem toho by měla témata zůstat čistá. Chci se někoho na cosi zeptat, udělám to zde v kecárně i když to třeba navazuje či vyplyne z jiného tématu.Odpovím potom také zde. Souhlas???

MB
15   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
axel01 Posted - 05/06/2014 : 04:35:09
jako ono i podoba fóra je nic moc... kdyby takhle někdo založil nové forum nějaké schůdnější... mně tady osobně chybí dost věcí, které by tady být mohly a nejsou. ovšem měl by tam existovat i nějaký admin pro zdlouhavé příspěvky, o tom žádná :D

_____________________________
Jdou dva staříci po silnici a najednou kolem nich projede na motorce bezhlavý muž.... Jdou dál a opět kolem nich projede bezhlavý chlap na motorce..... A když se to opakuje už po páté, ten jeden stařík říká tomu druhému: "Hele, Franto, nechceš si tu kosu dát na druhý rameno?"
Pepeeeee Posted - 21/05/2014 : 12:28:13
Ono by to tu zas tak marný nebylo, kdyby někdo sebral odvahu a otevřel nějaké nové téma. Já osobně na to ale nemám ani nervy, ani kapacity.

Potom je ale třeba Daliborovy komentáře ignorovat, protože pak by se (netřeba se divit) každá diskuse ztočila na nenávistné a vysmívavé zprávy k jeho Filosofii rovnováhy.
(Důkazem budiž 3 poslední zprávy v tomhle topicu XD )
axel01 Posted - 18/05/2014 : 03:45:29
hm, už sem taky nechodím, ale zdravím všechny staré členy.

kdysi jsem zkoušela založit na téma tohoto fóra skupinu na facebooku, kde by mohly být diskuze aktivnější a mohlo přijít víc lidí, ale nějak se to nerozjelo ani tam

ono taky podoba tohodle fóra jako taková stojí dost za prd

Dalibor si sem už chodí též psát jenom deníček.. ale tak aspoň někdo z toho má ještě radost.
rajis Posted - 13/05/2014 : 22:37:33
Forum dopadlo dle očekávání. Už tu blouzní jen pan Grůza...a ano..je to vážně hrůza.
jrf Posted - 04/04/2014 : 00:17:53
Tož tak po roce jsem nahlédl ... všem filosofům přeji pěkný den
Dalibor Grůza Posted - 06/02/2013 : 17:52:17
Kay já mám pouze tyto dva odkazy www.skaut.org/vyuka/abstrakt.doc a www.osel.cz/index.php?clanek=4109" target="_blank">http://www.osel.cz/index.php?clanek=4109 .
kirmakX6on Posted - 19/11/2012 : 23:38:52
quote:
Originally posted by neronis

neměl bys tak hulit ;)

já nevím, proč si každej myslí, že hulím..

minulý úterý mě na Holešovicích když jsem čekal na metro oslovil týpek a vnucoval mi kokain a pervitin...
neronis Posted - 19/11/2012 : 20:41:29
neměl bys tak hulit ;)
kirmakX6on Posted - 19/11/2012 : 06:17:52
já mám hlad
navi Posted - 18/11/2012 : 01:31:42
Stáva, a nielen tu.
mareq Posted - 15/11/2012 : 23:38:13
Také se vám stává, že se tady nalogujete s tím, že chcete na něco zareagovat, ale najednou přemýšlíte a zjistíte, že to nemá vůbec žádný smysl? :-)
navi Posted - 09/11/2012 : 21:59:35
Čo je s Miloslavom Bažantom? Jeho posledný príspevok je z 18.8.2011. Prestalo ho to tu baviť, alebo zomrel?

Tu je jeho posledný príspevok:

Dalibore.
Jako právník bys měl vědět co je konstatování a co je nařčení.Já sice jím maso,ale žádné zvíře jsem nikdy vědomě a úmyslně nezabil. Když tě vběhne do cesty při jízdě autem slepice, nebo jiný tvor, nemůžeš tomu zabránit a neneseš na tom vinu.Autem jsem zabil jednu srnu a jedno divoké prase. Jediným ziskem byla škoda na vozidle. Označit mne jako vraha je tedy pouze neomalené nařčení.Tvůj obranný systém zabije denně statisíce bakterií.Jsi proto vrahem? Jdeš li na procházku zahynou pod tvýma nohama brouci.Jsi proto vrahem? Využiješ svých advokátských schopností a díky tobě je okraden nějaký chudák o svůj dům. To je úmyslné i když ne protizákonné.Morálně v pořádku to však není.Nikdo vyjma toho chudáka tě však grázlem asi nenazývá - že?Kdyby ano,pak by to nebylo nařčení,ale konstatování.
Odborně zabitá slípka je odkrvená a ihned vyvrhnutá.Pak je maso čisté a neškodné.Krev se rychle kazí a stejně tak vnitřnosti. Uhyne li slípka, či jiné zvíře přirozeně, díky nemoci,či stáří,ta krev a vnitřnosti zůstávají a jejich rozklad se projevuje na mase,které je pak závadné.Některé mrtvolné jedy je možno zlikvidovat tepelnou úpravou - tím vyvařením,ale do toho vývaru se dostanou látky, které jsou cenné.Vyvaříš li totéž podruhé je maso zcela bezcenné. Kdo není čuně,ten používá ke stravě jen čerstvé ošetřené maso.Pokud je vyvařuje,pak ví, že to cenné je v tom vývaru a pak užívá vývar jako polévku a podobně.Díky snaze chovat se dle teorie rovnováhy jednáš jako hlupák, či malé nevědomé dítě.

Sláva

http://www.filosofie.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1375&whichpage=38
jrf Posted - 27/06/2012 : 16:27:53
http://www.youtube.com/watch?v=6ynrSEjHyRI

I know
nobody knows
where it comes
and where it goes
jrf Posted - 16/05/2012 : 17:27:37
Axel, MB už možná není nejen tady. Alespoň podle toho co zmínil v několika svých posledních příspěvcích ...
Dalibor Grůza Posted - 16/05/2012 : 09:07:30
Mé ocenění Miloslava Bažanta viz topic Příčina smrti toho fóra dle Filosofie rovnováhy viz http://www.filosofie.cz/forum/topic.asp?whichpage=0.6&TOPIC_ID=1582#25340 .

( www.filosofierovnovahy.sweb.cz )

www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum © (c) 2009 webmaster Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000