www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum
www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Filosofie
 Libovolné téma
 Upgrade fóra
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

webmaster
Forum Admin

17 Posts

Posted - 11/04/2008 :  14:35:13  Show Profile  Visit webmaster's Homepage  Reply with Quote
Protože se v nedávné době vyskytly pokusy o hacking fóra, byl proveden upgrade na nejnovější verzi a aplikovány bezpečnostní záplaty. Pokud se vyskytnou nějaké chyby, které se dříve nevyskytovaly, prosím napište je do tohoto topicu.

Dalibor Grůza
Grafoman

Czech Republic
1678 Posts

Posted - 04/05/2008 :  20:02:31  Show Profile  Visit Dalibor Grůza's Homepage  Reply with Quote
Nelze editovat a opravit můj poslední topic: "Buď zakládající člen obč.sdr.Společnost přátel", a to i když zadám uživatelské jméno a heslo.

Dalibor Grůza
Go to Top of Page

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 09/08/2008 :  08:17:07  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Pro Webmastera.

Na webu je nějaký problém,nebo je to pouze problém můj.To nevím, ale stále častěji se mně stane, že napíši nějaký příspěvek a když ho chi odeslat objeví se nápis oznamující že serwer je nepřístupný.Mnohdy se mně stane že se toto objeví i tehdy, chci li tuto stránku otevřít.Když vygoogluji své jméno a kliknu na Filosofické fórum,na stránku se dostanu i když to z domovské stránky nejde.U jiných webových adres se mně to nikdy nestalo a tak předpokládám, že ten problém je zde.

MB
Go to Top of Page

neronis
Ultragrafoman

Czech Republic
2110 Posts

Posted - 09/08/2008 :  14:35:07  Show Profile  Reply with Quote
Musím říct, že se mi také stalo, že server vypadnul a poté byl pouze u mého přízpěvku změněn font, který byl později opět nahrazen původním.
Go to Top of Page

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 11/08/2008 :  07:14:13  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Spam zabral skoro celou první stránku.


MB
Go to Top of Page

noemus
Grafoman

Czech Republic
1149 Posts

Posted - 11/08/2008 :  08:56:22  Show Profile  Reply with Quote
Mozna by pomohla jiz tolikrat navrhovana captcha pri kazdem odeslani prispevku, potvrzovaci email pri registraci evidentne nestaci.
Za deset minut napisi program, ktery tohle forum totalne vyradi z provozu - tedy mohl bych, je to totiz snadne. S captchou by to tak snadne nebylo.

Krome toho se nezobrazuji reklamy, coz by vas asi melo zajimat protoze za ne dostavate penize
Go to Top of Page

Ondra
Aktivní uživatel

Czech Republic
278 Posts

Posted - 14/08/2008 :  20:14:26  Show Profile  Reply with Quote
Některé mé příspěvky nejdou editovat s touto, či podobnou hláškou:

Microsoft VBScript runtime error '800a000d'

Type mismatch: 'rs'

/forum/post.asp, line 642


O.Š.
Go to Top of Page

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 18/08/2008 :  08:51:50  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Chyba Webu je stále silnější a stále je těžší se na tuto stránku dostat.Když se na stránku dostanu a chci otevřít téma, objeví se opět nápis, že služba je nedostupná.Když se po několikanásobných pokusech dostanu až k editování a chci výsledek odeslat, objeví se buď to že služba je nedostupná, nebo to co popsal Ondra.Takže nezbývá, než se šipkou vrátit, nakopírovat text, přenést jej do Wordu a celé martirium opakovat až k editaci, text vložit a odeslat.Chtělo by to s tím webwm něco udělat,takto je to neúnosné a krade to člověku čas i chuť.

MB
Go to Top of Page

Rzwald
Grafoman

1522 Posts

Posted - 20/08/2008 :  10:37:58  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Miloslav Bažant

Chyba Webu je stále silnější a stále je těžší se na tuto stránku dostat.Když se na stránku dostanu a chci otevřít téma, objeví se opět nápis, že služba je nedostupná.Když se po několikanásobných pokusech dostanu až k editování a chci výsledek odeslat, objeví se buď to že služba je nedostupná, nebo to co popsal Ondra.Takže nezbývá, než se šipkou vrátit, nakopírovat text, přenést jej do Wordu a celé martirium opakovat až k editaci, text vložit a odeslat.Chtělo by to s tím webwm něco udělat,takto je to neúnosné a krade to člověku čas i chuť.

MB

mně to příliš často nedělá. Když je služba nedostupná, tak to imo neznamená chybu ve fóru, ale to, že někdo něco dělá na servru. Potom má cenu několik minut počkat, je jedno kolikrát to zkusíš. To, co se objevilo Ondrovi se mně neobjevilo nikdy.

Mě osobně jen štve, že tu není nikdo, kdo by už konečně smazal ty spamy od erica.

Čte to tu vůbec admin? Imo je slušností alespoň zabučet: "jo, beru na vědomí", když už normální odpověď je natolik namáhavá.
Go to Top of Page

neronis
Ultragrafoman

Czech Republic
2110 Posts

Posted - 23/09/2008 :  15:45:06  Show Profile  Reply with Quote
Žádný admin, dobrý admin.
Ze zvědavosti jsem si robotem našel více filozofických fór a nesouhlasím s tím, jak se pouští do správy fóra organizací rozhovorů a myšlenek. Mnohdy těm lidem uniká podstata a autorita administrátora těmto rozhovorům příliš nepřidá.
Díky této svobodě má myslím tohle forum úroveň nejvyšší (když překousneme spam).
Jinak řečeno děkuji za to, že nejste, pane admine.

Edited by - neronis on 23/09/2008 15:45:52
Go to Top of Page

noemus
Grafoman

Czech Republic
1149 Posts

Posted - 23/09/2008 :  15:53:29  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by neronis

Žádný admin, dobrý admin.
Ze zvědavosti jsem si robotem našel více filozofických fór a nesouhlasím s tím, jak se pouští do správy fóra organizací rozhovorů a myšlenek. Mnohdy těm lidem uniká podstata a autorita administrátora těmto rozhovorům příliš nepřidá.
Díky této svobodě má myslím tohle forum úroveň nejvyšší (když překousneme spam).
Jinak řečeno děkuji za to, že nejste, pane admine.


Pleteš si administrátora s moderátorem

admin - se nestará o obsah fóra, ale o technickou stránku, o spam, o upgrade na vyšší verzi, mohl by treba rochodit vkladani obrazku a ztizit vkladani spamu pomoci systemu "captcha"

moderator - sleduje diskuzi a dba na to aby se neodklanela od tematu, aby se diskuteri nenapadali atd. atd.

V nekterych pripadech by se moderator docela hodil. Ja osobne bych bral moznost zakladat ruzne druhy temat. Moderovana a nemoderovana (tedy volna), moderatorem by byl zakladatel diskuze, ale mohl by moderovani predat nekomu jinemu. To je podle mne idealni system.

administrator je pak zcela nepostradatelny, to bez diskuze, bez nej je jen otazka casu, kdy nastane nejaky zavazny problem.
Go to Top of Page

neronis
Ultragrafoman

Czech Republic
2110 Posts

Posted - 23/09/2008 :  16:03:07  Show Profile  Reply with Quote
No jo, ale pouštět se do diskuze není podle mě dobré. Kdyby se někdo staral jen o technickou stránku (mazání spamu) a nebyl vidět, bylo by to nejlepší.
Všiml jsem si jak na těch forech vždycky admin/moderátor řekne úplnou blbost, ale nikdo nereaguje, z respektu?
Go to Top of Page

Rzwald
Grafoman

1522 Posts

Posted - 23/09/2008 :  20:22:33  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by neronis

No jo, ale pouštět se do diskuze není podle mě dobré. Kdyby se někdo staral jen o technickou stránku (mazání spamu) a nebyl vidět, bylo by to nejlepší.
Všiml jsem si jak na těch forech vždycky admin/moderátor řekne úplnou blbost, ale nikdo nereaguje, z respektu?

na jakých? Já znám jen slovenské fórum na libris.sk...mimochodem tam jsem byl napřed, protože když jsem googlil toto, tak to bylo náhodou na první straně zaspamované a tak jsem si řekl, ..."další mrtvé fórum" a hledal jsem dál..

..imo tady tohle má velkou přednost, že je zde "hodně" lidí...
..a velkou nepřednost, že tu nejdou žádné kategorie...
...všechny témata se musí dávat do jednoho vlákna a je to tu celkem nepřehledné...měla by tu imo být alespoň minimální struktura

jinak noemův nápad, že moderátorem by byl zakladatel diskuze, považuji za velmi dobré řešení "nedemogracie" (kdyby byl jen jeden moderátor někdo ze stálých členů, mohl by být lehce obviněn z nedodržování neutrality)
Go to Top of Page

neronis
Ultragrafoman

Czech Republic
2110 Posts

Posted - 24/09/2008 :  08:40:01  Show Profile  Reply with Quote
Já bych nechtěl být moderátorem svých témat. Přínos do diskuse spočívá i v absurditě.
Chápu váš pohled na věc, ale z mého pohledu pokud by někdo začal věci příliš organizovat, může se stát, že už sem nebudu chodit. Současná kvalita spočívá ve svobodě, nikoli v dogma. Ne vždy je potřeba řešit to, na co právě myslíme, protože to může být úplně jinak.
Go to Top of Page

noemus
Grafoman

Czech Republic
1149 Posts

Posted - 24/09/2008 :  09:32:25  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by neronis

Já bych nechtěl být moderátorem svých témat. Přínos do diskuse spočívá i v absurditě.
Chápu váš pohled na věc, ale z mého pohledu pokud by někdo začal věci příliš organizovat, může se stát, že už sem nebudu chodit. Současná kvalita spočívá ve svobodě, nikoli v dogma. Ne vždy je potřeba řešit to, na co právě myslíme, protože to může být úplně jinak.


Navrhoval jsem moderování jako možnost, ne jako nutnost

Já osobně bych klidně převzal od webmastera i některé administrátorské funkce, protože jsem programátor a dokázal bych se postarat o hladký chod i o vylepšení fóra. Engine na kterém fórum běží umožňuje více než u něj zatím používáme.
Go to Top of Page

neronis
Ultragrafoman

Czech Republic
2110 Posts

Posted - 24/09/2008 :  09:49:00  Show Profile  Reply with Quote
To zajisté. I když v současnosti s programátory (já jazyk neumím, znám jen zákonitosti) pracuju na vývoji jednoho systému, kde je i forum součástí, nemyslím, že o tom vím vše a zlepšení je jistě vítané.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum © (c) 2009 webmaster Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000