www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum
www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Filosofie
 Libovolné téma
 Sláva Bažant je manipulátor
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Gato
Velmi aktivní uživatel

631 Posts

Posted - 03/03/2008 :  12:56:53  Show Profile  Reply with Quote
To je pravda!

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 03/03/2008 :  14:45:34  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Vážení.

Co říkáte na chování Gato v tomto fóru?Zdá se vvám být vhodné a kultivované? Nebo ničí úroveň tohoto fóra? Co vy na to?

MB
Go to Top of Page

noemus
Grafoman

Czech Republic
1149 Posts

Posted - 03/03/2008 :  15:57:54  Show Profile  Reply with Quote
Gato to trochu prehani, jestli proti Slavkovi neco ma, tak at jasne rekne co konretne mu vadi. Nadavani nikam nevede.
Ja mam proti Slavkovi mnoho namitek a meli jsme tu nekolikrat mezi sebou konflikt, ale vzdy to bylo jen ve vecne rovine (nebo tu alespon byla ta snaha)

Pro mne je napr. velky rozdil mezi tim, kdyz se nekdo myli a kdyz lze. V mnoha vecech se podle mne Slavek myli, ale rikat tomu lez bych se asi zdrahal.

Takze vazeny Gato:
1. Rekni nam prosim v cem konkretne Slavek lhal
2. Dale vysvetli proc presne si myslis, ze je Slavek komunista
3. Proc je Slavek manipulator (a co presne manipulator znamena)


Jeste poznamka: Pokud je Slavek manipulator, tak mi to ani trochu nevadi, protoze mnou manipulovat nemuze, pouzivam svuj vlastni rozum.
Go to Top of Page

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 03/03/2008 :  16:16:23  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Richarde.

Sice to nejspíše nebude pro mne příjemné, ale rád bych znal tvoje námitky proti mně. Až na občasný odskok ke sci fi mluvím upřímně a dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.Mýlit se mohu, to ano,ale to snad každý.Neomylného člověka jsem doposud nepoznal. To že nepřijmu vše aniž bych toto plně nepochopil a třeba mám dojem, že je tam chyba,jako tomu bylo s teorií relativity, k tomu bys výhrady mohl mít, ale já jsem prostě takový. Může tě vadit i to, že jsem stále diskutoval s lidmi typu Gato ačkoliv je ostatní ignorovali a tím jsem je vlastně držel ve fóru. To nyní vadí i mně a lituji toho.Když mne však někdo osloví, či se na něco ptá, odpovím mu a považuji to za slušné jednání. Tak skutečně nevvím, k čemu máš výhrady,ale rád bych to poznal a třeba i u sebe opravil.

MB
Go to Top of Page

Gato
Velmi aktivní uživatel

631 Posts

Posted - 03/03/2008 :  16:48:35  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Miloslav Bažant

Richarde.

Sice to nejspíše nebude pro mne příjemné, ale rád bych znal tvoje námitky proti mně. Až na občasný odskok ke sci fi mluvím upřímně a dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.Mýlit se mohu, to ano,ale to snad každý.Neomylného člověka jsem doposud nepoznal. To že nepřijmu vše aniž bych toto plně nepochopil a třeba mám dojem, že je tam chyba,jako tomu bylo s teorií relativity, k tomu bys výhrady mohl mít, ale já jsem prostě takový. Může tě vadit i to, že jsem stále diskutoval s lidmi typu Gato ačkoliv je ostatní ignorovali a tím jsem je vlastně držel ve fóru. To nyní vadí i mně a lituji toho.Když mne však někdo osloví, či se na něco ptá, odpovím mu a považuji to za slušné jednání. Tak skutečně nevvím, k čemu máš výhrady,ale rád bych to poznal a třeba i u sebe opravil.

MB



Slávo,
tys nedržel mě v tomto fóru. NEMANIPULUJ!! Není pravda, že ostatní nediskutovali se mnou. Vidím, že k noemovi máš větší úctu než ke mně. Nic proti tomu.

Go to Top of Page

Gato
Velmi aktivní uživatel

631 Posts

Posted - 03/03/2008 :  17:15:45  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by noemus

Gato to trochu prehani, jestli proti Slavkovi neco ma, tak at jasne rekne co konretne mu vadi. Nadavani nikam nevede.
Ja mam proti Slavkovi mnoho namitek a meli jsme tu nekolikrat mezi sebou konflikt, ale vzdy to bylo jen ve vecne rovine (nebo tu alespon byla ta snaha)

Pro mne je napr. velky rozdil mezi tim, kdyz se nekdo myli a kdyz lze. V mnoha vecech se podle mne Slavek myli, ale rikat tomu lez bych se asi zdrahal.

Takze vazeny Gato:
1. Rekni nam prosim v cem konkretne Slavek lhal
2. Dale vysvetli proc presne si myslis, ze je Slavek komunista
3. Proc je Slavek manipulator (a co presne manipulator znamena)


Jeste poznamka: Pokud je Slavek manipulator, tak mi to ani trochu nevadi, protoze mnou manipulovat nemuze, pouzivam svuj vlastni rozum.



noeme,
Sláva lže, když prohlašuje idealisty jako Gata nebo Davida za klienty psychiatrů. Máme jiné názory než on a zasloužíme si více úcty než blázni. Sám říkal, že neslyší argumenty idealistů! To není náš problém.

Sláva sympatizuje s komunisty. Nevadí mu, že jsem ho označil za komunistu, čímž se ke svému komunistickému smýšlení SÁM přiznává. Jeho materialismus je blízký materialismu komunistů. Jeho znevažování idealismu také.

Používá manipulativní techniky např. Říká, že nehledá náhodu, ale odmítá ji vyloučit ze svých úvah. Vyplývá z přízpěvku,že by rád boha nahradil tou náhodou. V jednom přízpěvku s přispivatelem dragonierem zmínil svět matrix jako jednu z možností, kterou sice nenávidí, ale manipulativně s ní pracuje. Vodí s ní za nos právě tohoto přispivatele.

Myslím si, že člověk s tak vysokou inteligencí, jak sám říká, by neměl podobné metody používat. Používá tyto metody i proti mě. I proti jiným věřícím, proti Navimu např. Myslí si, že věda nějak vytlačuje boha. Čím více jevů věda vysvětlí, tím více ubude víry v boha. On si přeje právě to, to je opět manipulace. Manipuluje vědou, aby ničil víru.
Go to Top of Page

noemus
Grafoman

Czech Republic
1149 Posts

Posted - 03/03/2008 :  17:36:45  Show Profile  Reply with Quote
Já myslím, že je jedno jak celý spor vznikl. Příčinou je podle mne to, že spolu velice často diskutujete jakoby sami. Mám pocit, že je pro vás oba těžké nechat něco bez odpovědi. A tak jste se prostě trochu moc rozjeli.

Doporučuji oběma abyste se vzájemně omluvili a dali si trochu oddechu od fóra. Existují i jiné způsoby jak se vyřádit.




Mě osobně vadí rychlé tempo v jakém se tu občas diskutuje. Občas to vypadá spíš jako chatování a ne jako fórum.
To co se tu mezi vámi stalo, tomu se říká "flame war" a občas se to na fórech nebo chatech stává. Obvykle tomu administrátor zabrání a takové příspěvku maže. Ten tu však není, takže si musíme udělat pořádek sami.

Takže kluci:
Před fórem za fórem nesmí nikdo řvát, nebo nebudu hrát



Gato
Pokud si myslíš, že se s někým nedá diskutovat, tak s ním prosím nediskutuj a neobtěžuj tím ostatní a nepiš to prosím do diskusí do kterých to nepatří



Slávku
Nebudu vyjmenovávat v čem se mýlíš, to jsem už udělal v jiných debatách až na to zase narazíme tak to třeba znovu otevřeme, teď však ne.



Edited by - noemus on 03/03/2008 17:37:15
Go to Top of Page

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 06/03/2008 :  07:46:25  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Richarde.

Mýlit se mohu a nikdo není neomylný. Že by právě toto mohlo být tím, co tě na mně vadí, to nedokáži pochopit.Řekl bych, že je to něco jiného než omylnost, co tě na mně vadí.

MB
Go to Top of Page

noemus
Grafoman

Czech Republic
1149 Posts

Posted - 06/03/2008 :  17:56:32  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Miloslav Bažant
Mýlit se mohu a nikdo není neomylný. Že by právě toto mohlo být tím, co tě na mně vadí, to nedokáži pochopit.Řekl bych, že je to něco jiného než omylnost, co tě na mně vadí.


Tvá omylnost mi nevadí, mluvil jsem o ní jen proto abych poukázal na to, že omyl není totéž co lež. Tedy, že o tobě neříkám, že lžeš v případě, že se mýlíš. Proto není v tomto případě důležité rozvádět v čem všem ses podle mne v minulosti mýlil o to tu vůbec nešlo
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum © (c) 2009 webmaster Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000