www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum
www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Filosofie
 Libovolné téma
 Upgrade fóra
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

webmaster
Forum Admin

17 Posts

Posted - 20/05/2009 :  21:45:54  Show Profile  Visit webmaster's Homepage  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axel01

Mail poslán opět na webmaster@filosofie.cz tentokrát z jiného mailu (neměl by přijít jako spam)

Jestli ani tentokrát nic nepřišlo, tak už vážně nevim. Možná či nemáte nějakou chybu v administračnim rozhraní.


Email došel, podívám se na to, ale nevím jestli to budu schopen zařídit.
Go to Top of Page

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 27/07/2009 :  07:15:02  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Webmasterovi.
ˇUroveň spamu je v tomto foru již zcela neúnostá,chtělo vy to s tím něco udělat.Na sex je možno dívat se filosoficky,ale filosofie to není.Navíc to bere chuť diskutujících vyhledávat topicy,které díky spamu ustoupily kamsi do neznáma.

MB
Go to Top of Page

Radical
Aktivní uživatel

Czech Republic
154 Posts

Posted - 27/07/2009 :  16:26:45  Show Profile  Reply with Quote
Stačil by jeden banán pro nějakého ruského bota s jménem JohnDawzzey a úroveň spamu klesne o 95 % :-)
Go to Top of Page

webmaster
Forum Admin

17 Posts

Posted - 04/08/2009 :  22:41:38  Show Profile  Visit webmaster's Homepage  Reply with Quote
Nainstalovel jsem nový filtr do stránky na registraci nových uživatelů. Mělo by to zase na čas spam omezit.
Go to Top of Page

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 05/08/2009 :  16:08:42  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Pro webmastera.

Díky. My ostatní bychom se mohli snažit projde li nějaký spam odtlačit jej s první stránky,ale to záleží na všech. Je holt vidět,že o tuto stránku roste díky návštěvnosti zájem. Na jednu stranu je to dobře, ale ten spam jsou ty negativní dopady.
Zdar a ještě jednou díky.

MB
Go to Top of Page

axel01
Velmi aktivní uživatel

Czech Republic
785 Posts

Posted - 25/10/2009 :  15:22:01  Show Profile  Reply with Quote
Což takhle zavésti vyšší výpis řádku na stránku? Nějaký pro všechny únosný počet, třeba 50..?

(....)
Go to Top of Page

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 27/10/2009 :  09:12:52  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Dle mne by to nebylo špatné,protože často ustoupí dobré téma na další stránky a tím skončí,protože je tak téměř nikdo nehledá.
Lepší než toto by však mohl být aktivní obsah,čili výpis všech témat jak tomu bývá u knih.Čili název tématu stránka na které se nachází, nebo pouze název a kliknutím by se téma otevřelo, nebo by se otevřela stránka na které dané téma je.Toto by mohlo být i jednodušší, než rozšiřování stránky na více témat.

MB
Go to Top of Page

axel01
Velmi aktivní uživatel

Czech Republic
785 Posts

Posted - 22/11/2009 :  03:06:52  Show Profile  Reply with Quote
jáááááááj, tady fakt nic nefunguje, od vkládání kódu až po vložení obrázku, všechno je to na nic, áááááááj. Kdo se s tim má kopírovat, když se to ani nezobrazí jako kód. Admine, jak se tady prosímvás dá povolit HTML?

Edited by - axel01 on 22/11/2009 03:08:27
Go to Top of Page

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 24/11/2009 :  10:12:39  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Axel.

Já nejsem programátor ani admin,ale mám zvláštní skušenost. Používám totiž dva systémy a to Windows exploer a Mozillu. V jednom to jde a ve druhém nejde. Chyba tedy nemusí být zde,ale u tebe v tom jaký systém používáš.

MB
Go to Top of Page

axel01
Velmi aktivní uživatel

Czech Republic
785 Posts

Posted - 25/11/2009 :  09:08:30  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Miloslav Bažant

Axel.

Já nejsem programátor ani admin,ale mám zvláštní skušenost. Používám totiž dva systémy a to Windows exploer a Mozillu. V jednom to jde a ve druhém nejde. Chyba tedy nemusí být zde,ale u tebe v tom jaký systém používáš.

MB



Prohlížeče mám tři, ale kódy tady na stránkách nefungují nikde. Ještě to můžu zkusit, naděje však do toho nevkládám. Chtěla jsem tady adminovi nehcat příklad, oc přesně nejde, jenomže zde ani ty základní kody, které umožňují zobrazit kód, nefungují. Tedy by se zobrazila jenom část kodu, což by mu bylo dost na nic.


Pro admina:

Snažím se vložit obrázek, který je na netu. Kod používám podle nápovědy (viz. FAQ vpravo nahoře).

Výstup Opera 10.01:




Ještě poznatek - po kliknutí na vlastnosti vidíte celou adresu obrázku, a po kliknutí na tento odkaz se vám obrázek zobrazí--já ho nevidím.

Edited by - axel01 on 25/11/2009 09:16:42
Go to Top of Page

axel01
Velmi aktivní uživatel

Czech Republic
785 Posts

Posted - 25/11/2009 :  09:11:07  Show Profile  Reply with Quote
Toto je výstup Mozilla Firefox 3.0.15



Edited by - axel01 on 25/11/2009 09:11:51
Go to Top of Page

axel01
Velmi aktivní uživatel

Czech Republic
785 Posts

Posted - 25/11/2009 :  09:16:24  Show Profile  Reply with Quote
No a do třetice Internet Explorer - verze 8.0.6001 (možná je tam ještě bližší určení, ale tady je to strašně nepřehledné, tak máte smůlu)




Jenom chci podotknout že mě se obrázek nezobrazil zatím ani jednou a kod máte ve FAQ hned nad miniobrázkem Sokrata, který se zobrazuje normálně...Ale je zjevně uložen někde na serveru filozofie.cz
Go to Top of Page

axel01
Velmi aktivní uživatel

Czech Republic
785 Posts

Posted - 25/11/2009 :  09:18:34  Show Profile  Reply with Quote
No a konečně sem přidám aspoň URL obrázku aby jste viděli, oč jste přišli http://klokan.wz.cz/fotky5/7710_Sprosta_hruska_na_pneumatice.jpg

Prostě ten tag img tady nejde ... je to fakt divné.


No a Sokrates jde vidíte všichni ??


Není tady možnost nahrát obrázek na server !!!!


Tak k čemu to potom je ??

Edited by - axel01 on 25/11/2009 09:20:18
Go to Top of Page

Rzwald
Grafoman

1522 Posts

Posted - 26/11/2009 :  09:55:36  Show Profile  Reply with Quote
axel...to fórum je šílenost...ale obrázky fungují:

napíšeš [ img ] url obrázku [ /img ]

výsledek:


když chce klikací obrázek (tj. obrázek, na který když klikneš, tak se tě otevře url adresa), tak napíšeš:
[ url="url stránky, která se má po kliknutí na obrátek otevřít" ][ img ] url obrázku [ /img ] [ /url ]

výsledek:

a po kliknutí na obrázek se otevře Wikipedia, stránka o hruškách
Go to Top of Page

Miloslav Bažant
Ultragrafoman

Czech Republic
6254 Posts

Posted - 26/11/2009 :  10:17:39  Show Profile  Visit Miloslav Bažant's Homepage  Reply with Quote
Axel.
To je ale skutečně sprostá hruška. (Bažante, to do tohoto topicu nepatří) Když se na tu hrušku podívám, připomíná mně pozadí staré báby s celulitidou a proto je to sprosté. Kdyb ta hruška měla tvar , hladkost a jemnost dívčího zadečku, nebylo by to sprosté, ale krásné.Ejhle námět na topic o tom co je krásné a co je sprosté. Můžeš to přenést, chceš li a já to potom zde smažu aby bylo proč mne napomínat.

MB
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum © (c) 2009 webmaster Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000