www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum
www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Základní fórum
 Web www.filosofie.cz
 Filosofická sociální síť, nebo alespoň oprava fóra
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author  Topic Next Topic  

Sebastián Wortys
Uživatel

60 Posts

Posted - 06/12/2016 :  14:36:01  Show Profile  Visit Sebastián Wortys's Homepage  Reply with Quote
Odliv uživatelů z tohoto fóra je dle mého způsoben hl. rozvojem sociálních sítí (resp. zkostnatělostí kódu tohoto fóra). Ale weby jako Databazeknih.cz či Permaweb.cz jsou důkazem toho, že specializované sociální sítě jsou schopné ve svých oblastech konkurovat Facebooku apod.. Navrhoval bych tedy transformaci tohoto fóra na sociální síť specializovanou pro filosofy (tak aby dosavadní obsah nebyl smazán). Teoreticky by se na to dal získat nějaký grant.

Něco z mé vize filosofické sociální sítě: Každý uživatel by si ve svém profilu třeba mohl pomocí štítků (které by mohl také tvořit) nadefinovat své filosofické názory. Mohl by si v profilu tvořit definice pojmů (každý různá slova chápe trochu různě a někdo si tvoří i novotvary), a pokud by to slovo někde použil, tak by se tam mohl automaticky vytvořit hypertextový odkaz na tu jeho definici (a u toho by mohl být i automatický hypertextový odkaz na všechny definice toho slova). Štítkovat by se mohlo všelicos... Uživatelé by mohli známkovat příspěvky/ definice ostatních a i jednotlivé filosofické prody... Mohli by přidávat citáty z kteréhokoli místa té sociální sítě s tím, že by fungovaly jako hypertextové odkazy na zdroje. Uživatel by mohl být hodnocen i tím, kolikrát ho jiní uživatelé citovali - podobně jako ve vědeckých databázích...Pokud se vám tato vize nezamlouvá, opravte alespoň následující poruchy fóra:

Když jsem přihlášený a kliknu na svůj profil, tak se objeví nápis: "There Was A Problem! You must be logged in to view a Member's Profile"

Obvykle, když přidám příspěvek, dojde k automatickému odhlášení - to je zbytečné.

Když nechám zálohovat část fóra, tak zmizí písmena s diakritikou, což naznačuje chybu v kódování fóra (a nemělo by být těžké opravit ji). https://web.archive.org/web/20161206121200/http://forum.filosofie.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1778
   Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum © (c) 2009 webmaster Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000