www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum
www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
 All Forums
 Filosofie
 Metafyzika, ontologie, epistemologie
 UFO -živý organismus- důvod pro zapření?!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

* HTML is OFF
* Forum Code is ON
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

T O P I C    R E V I E W
spawn866 Posted - 08/11/2011 : 18:21:00
Zdravím, v tomhle témetu bych chtěl rozebrat do podrobna to proč se snaží vlády zapřít existenci mimozemského života,nemám ted na mysli UFO,ty zelený mužíčky ale reálné UFO,kterém jsem jen tak mimochodem viděl několikrát na vlastní oči! Vůbec to nepřipomíná žádný zvon,žádná světla jako boing 747,nebo nějaký sci-fi,bylo to čistě průhlené,světlo z měsíce to krásně osvětlilo,ve dne to pravděpodobně není vidět,nevim,ale v noci když je vidět měsíc je to krásně vidět.Asi v říjnu jsem se díval na hvězdy,před měsícem, na oběžné dráze jsem viděl nějakou raketu nebo raketoplán, co já vim co to bylo,ale bylo to lidské,pořád se divně hýbalo v kruzích nechápal jsem proč,pak jsem koutkem oka zahlédl na druhé straně to UFO(viz. dokuement UFO the greatest story ever denied 2006 -jsou k tomu titulky)to ufo bylo uplně stejné jako v dokuementu- bílé,trochu průsvitné,odražené bílé světlo mělo za efekt takovou přirozenou svítivost,bylo vidět že to není umělé!No viděl jsem to zhruba nad městem nevím v jaké výšce ale bylo to brutální a realné,žádná atrapa,fotka nerealneho ufa,litajiciho talire,i kdyz to ma takovy tvar ale ne ten klasicky co strkaji do zprav!V dokumentu take ukazuji pohyb tohoto prirozeneho UFA,jde videt ze to nema zadné palivo jako nase vesmirne kocápky :),má to celkem velké zrychlení,v dokumentu je myslím záběr jak to ufo zrychluje,vidíte jakoby protažený světlo,během mrknutí oka je to pryč...v reálu jsem pozoroval proč ten raketoplán pořád kouží dokola,no a asi po hodině jsem viděl jak od raketoplánu něco ohromnou rychlostí zrychleným pohybem unikalo,docvaklo mi že lidi se snaží nejspíš monitorovat toto UFO,žádný zelení mužíčkové,normální živý organismus! ASi lételi kolem toho,pozorovali a nejspíš po přiblížení se to UFO asi vylekalo co já vim,zdrhlo jim to do prostoru,pak jsem si všiml dalšího,které bylo o desítky kilometrů níže,jakoby je zpoza pozorovali zase oni(UFO) ten raketoplán... zážitek to byl obrovskej,hlavně proto že sem pozoroval oblohu tak krátce a měl jsem asi hodně velké štěstí nebo je to víc rozšířené než tušíme,nebo alespon já...

Teď jde o to,je to živý organismus tak jako mi,možná inteligentní,možná ne,ale proč to vlády tají,proč to není ve zprávách,proč o tom nemluví vědci?! není to divné? Proč by tajili něco tak hezkého,není to agresivní takže proč?! Vypadalo že spíš oni mají strach z nás než mi z nich,je divné že ani jeden vědec nechce přiznat něco co je tak jasné,raději dají do zpráv něco nesmyslného nějakou fotku,u které je prostě vidět že je to falešný,nebo tam daj hyper sci-fi UFO se světýlky a blikátky :))) , nebo jako nedávno tu trapnou fotku kde byl zelený mužíček někde v jížní americe náhodně natočen,nejenom že bylo vidět že je to FAKE,on se nehýbal,navíc ten klasický názor na mimozemštany jako na zelený mužíčky,tak přesně vypadal,vedle něj byla nějaká energická bytost,prostě obrovský sci-fi hovadina u které je jasně vidět že to dělají schválně,schválně ukazují hovadiny aby si normální lidé kteří se o to nezajímají řekli: A HELE zase zelený mužíčkové: tj hloupost vid TATI.

Takže proč to všichni tají, až na pár vyjímek,pár dokumentů?Proč?!
14   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
spawn866 Posted - 27/11/2011 : 10:27:15
quote:
Originally posted by Bolševik


Na fóru, zaměřeném na informační technologie nebo na chov včel, by se asi také nikdo nechtěl bavit o UFO.

Problém tohoto fóra není ani tak zácpa jeho uživatelů, jako spíše to, že těchto uživatelů je zoufale málo. Nevím, proč tomu tak je, asi je to tak, že filosofické diskuse prostě nikoho nebaví. Je to zvláštní, když vezmeme v úvahu, kolik je v ČR fakult, které mají v názvu přívlastek "filosofická". Ani slovenské fórum ( http://www.libris.sk/forum/index.php ) na tom není lépe. Poslední příspěvek je z 19.7.2011, a to je ještě informace o nějaké akci.

To u včelařů ( http://www.vcelarskeforum.cz/ ) se pořád něco děje ...
Že by se na těch fildách přednášel chov včel ?








opravdu v této republice se člověk nedočká ničeho pořádného!Je tu tak obrovsky malá komunita lidí co se zajímají o vesmír!Když tu někdo řekne UFO,hned to kritizijí a ani neví pořádně proč,smějí se tomu a ani nemají pořádný důvod se smát,vždyt to téma je přesnější než rozebírat např. boha o tom nevíme už absolutně nic!No ale máš fakt pravdu tady je to mrtvé,vlastně v celé české republice,já si ani nemám s kým pořádně popovídat o kvantové mechanice a o vesmíru,bud je to tu samej konzervativní blb nebo už NIKDO,hehe... To abych se naučil super anglicky a šel na nějaký mezinárodní forum,kde se to cpe a lidi se perou o registraci :)))
µ??????? Posted - 20/11/2011 : 19:19:38
on-topic pokračování zde:
http://www.filosofie.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1483
Bolševik Posted - 20/11/2011 : 15:26:44

Na fóru, zaměřeném na informační technologie nebo na chov včel, by se asi také nikdo nechtěl bavit o UFO.

Problém tohoto fóra není ani tak zácpa jeho uživatelů, jako spíše to, že těchto uživatelů je zoufale málo. Nevím, proč tomu tak je, asi je to tak, že filosofické diskuse prostě nikoho nebaví. Je to zvláštní, když vezmeme v úvahu, kolik je v ČR fakult, které mají v názvu přívlastek "filosofická". Ani slovenské fórum ( http://www.libris.sk/forum/index.php ) na tom není lépe. Poslední příspěvek je z 19.7.2011, a to je ještě informace o nějaké akci.

To u včelařů ( http://www.vcelarskeforum.cz/ ) se pořád něco děje ...
Že by se na těch fildách přednášel chov včel ?



µ??????? Posted - 19/11/2011 : 20:01:09
quote:
Oni se filosofové neradi cítí být ztotožňováni s vykladači UFO a podobných úkazů.

A to ti řeklo nějaké větší množství filosofů z povolání, nebo snad jenom jeden/dva?
spawn866 Posted - 19/11/2011 : 09:59:10
Já to balim,koukám že tady nikdo očividně nemá zájem rozebírat ty tzv. hovadiny,jestli je tu nějaký moderator,prosím smažte toto téma,tady se lidi umějí bavit jen o tom svém a o ničem jiném...
spawn866 Posted - 12/11/2011 : 09:13:00
Takže lidi, co si myslíte o mimozemském životu? Jsme snad jediní živý a obdaření inteligencí tvorové v nám známem vesmíru? pokud by tu kolem nás létali mimozemštané,kteří by byli inteligentní,jaky by to mělo dopad na naší tzv. inteliggentní civilizaci?Co by se stalo s vírou? s našimi vymyšlenými bohy?Jak by dopadla ekonomika? Chtěli bychom s nimi válčit nebo je jen studovat a dorozumívat se s nimi? myslím že to jsou zajímavé otázky,to jak by se lidstvo zachovalo, většina lidí totiž žije v nevědomosti a ty co ví svoje,jak by se zachovali vůči normálním lidem kteří nic neví? Zmanipulovali by je k svým účelům?nařkli by mimozemštany že jsou agresivní? začali by více zbrojit?

Co myslíte? prosím kohokoliv o jeho vlastní názor,je jedno jaký hlavně že nějaký a pro:µ??????? je mi jedno co tu budeš říkat,hlavně at se to týká této věci,nikdo tě nevyhazuje ;-).
µ??????? Posted - 11/11/2011 : 17:14:21
Ok, tak teď už tomu rozumim úplně Jsem rád, že jsme vyjasnili stanoviska hned ze začátku a přeji plodnou a bohatou diskuzi zde. Budu jí sledovat z povzdálí dychtivým okem a snad se něco nového dozvím... a teď už běžím do ticha studovny zabývat se svými nesmysly.
spawn866 Posted - 11/11/2011 : 13:30:27
No asi mas recht ze resit to tady nicemu nepomuze a rikat to jim tem tzv. vedcum ,to taky nepomuze,vim to z vlastni zkusenosti ze jim tem pitomejm vedcum to rikat nejde...nerikal sem to primo vedcum,ale da se to tak brat,sel jsem na forum aldebaran trosku sem tam rozberal tu jejich nevyvratitelnou teorii,nic slozityho jen sem upozornil na nesrovalosti v jejich teoriich,no a co se nestalo,oni me behem 2minut vyhodili z jejich webu,bez moznosti navratu,docela rychlost...jinak proc plakat,ja si budu stezovat,alespon vim ze neco vim,sam pro sebe,vim ze si lidstvo hraje na chytraky ale pri tom tamhle na sebe strilej,zabijej se,politici jsou zkorumpovany atd.,sere me to?ano!vyresim to ne?Mam to snad nechat byt a mluvit jako oni?rozhodne ne!takze pointa je vedet a resit,je jedno jestli s tim ja nebo ty neco udela ale hlavni je aby to pochopili i ostatni,nebo aby jim to alespon nebylo uplne jedno,tim vlastne vsichni dobrovolne odkejvame ze sme uplne pitomi a ze nam je vse jedno- ridte vse za nas,my vas jenom blbe zvolime,ale hlavne sme pitomi,deltejte to za nas,to je uplne to sami?takze proc takovi veci neresit?ASi mas recht srat na to,srat na celej svet

Jenze mi se tu nebavime o techtot vecech ale o UFO a pokud se ti to nelibi a nejsi admin tak nemas co zakazovat,az mi admin tohodle fora rekne ze spamuju tak se podridim...nikdo mi zatim nic nenapsal ...mozna ze to opravdu je tema k diskutovani a ne tema k zesmesnovani,ze?
µ??????? Posted - 11/11/2011 : 12:49:42
no tak to jsem pochopil, akorát ses nevypořádal s tou poslední námitkou a to je proč to řešíš tady na fóru mezi chytrolínama? Proč nejdeš plakat na ten správný hrob - na akademickou půdu - a nevysvětlíš jim to tam, že jsou blbci? I kdybych ti to odkejval co říkáš tak co je to platný? Musíš to vysvětlit přednostně profesorům fyziky, aby přestali učit ty svoje bludy..

Tady z fóra fakt svět nepředěláš, nezachráníš, tady choděj jenom omezený lidi a blázni a navíc ještě hrozně málo.
spawn866 Posted - 11/11/2011 : 12:15:05
Hmmm asi máš pravdu, chytrolíne, bavit se o hovadinách jako je čas, ty snad víš co je čas?! řešit NIC,nemožné,neexsitující,to jsou temata pro tebe vid?! No nevadí, jde vidět jak seš omezenej, umíš jenom to svoje, hlavně když je to podle osnovy a podle aristotela,vid?

Co se týče tvé druhé hloupé připomínky,mám svoje založeneé téma,řeším tam docela důležitou otázku,jako proč si vědci vymýšlí svoje pojmy, tak např. naše česká republika- to je jak stát sto let za opicema, ten pitomec grygar si myslí jak není chytrej, používá einsteina,ale dosazuje si vlastní konstanty,hlavně aby to fungovalo na makroskopické objekty,kde berou konstanty?vypočítavají? tak mi ty chytrolíne vysvětli odkud se lidstvo dozvědělo tuto konstantu? E=m*c(to celé na druhou)...tak cyhtroline,jak ted vid?!!!! Kde vzali celkovou energii?kdyz neumeji poznat nic mensiho nez jsou kvarky a to max planck zduraznil ze nejmensi hodnoty se pohybuji okolo 10na -40 a pri tom kvarky jsou tak tretiinove velikosti,jak chces vypocitat energii kdyz energii udavaji kvanta jako jsou elektrony,protony,neutrony,jenze i tyto castice maji sve mensi bratry a to kvarky ale kdyz max planck dokazal jsou mensi tak i ty kvarky museji mit bratricky,nebo spis bratry,heh chapes to vubec?asi ne tak dal... energie se tedy neda vypocitat,tudiz by potrebovali aspon jeste jednu velicinu,treba hmotnost,jak zjistis hmotnost Zeme?hmotnost kvarku?mas k tomu potrebana data?mas ty mensi castecky?jak muzes zmerit hmotnost kvarku,ktery nema hmotnost?a takove existuji a pokud nemuzes tak odkud muzou vzit hmotnost?tezko kdyz to pak prevadi na makroskopicke objetky jako je zeme nebo slunce,hvezdy,galaxie apod.,takze to uz mame vylouceni toho slavneho vzorce za pomoci rozumu(chytroline)...prej katedra,poloz jim tu otazku a uvidis co na tebe budou zkouset...jeste sem neskoncil,posledni velicina je rychlost svetla,kdyz neznas dve ostatni veliciny tak jak muzes propocitat 3.velicinu?HMMM??chytraku?tezko a z ceho to vypocitas?z toho ze nejakej debil vezme dalekohled obrovskej a pozoruje galaxie?nebo jak rekni mi to?ja ti reknu jak,oni si proste odhadnou ty dve zbyle nebo vymysli nove rovnice do kterých dosadi vlastni konstanty a na zaklade odhadu jim to pak musi tak nejak souhlasit,ty vis jakou ma hmotnost nase zeme?ja myslim ze to v nejakym dokumentu resili,ale jak to sakra muzou vedet?videl si vubec nekdy nase vlastni zemske jadro?ty chrotline chytrej,me chces poucovat?!nemusis byt einstein abyspochopil tu jejich namyslenost....nemas ani energii objektu,nemas ani hmotnost,nemas ani za mak rychlost svetla,jen tak mimochodem ani nejsme schopny vytvorit neco stejne rycheho jen na zaklade odhadu ryhclosti svetla si blbecci jako ty mysli ze za pomoci urychlovacu dosahnou temer rychlosti svetla,jak muzou vedet kua jaka je rychlsot svetla?pomoci domyslenych konstant?Kdyz to neumi zastavit,tak to neumi ani napodobit,neumi nic jenom si hrajou na chytry,az to budou mit prokazane a budou to ukazovat verejnosti v realu tak jak to je doopravdy tak reknu ze jsem debil aze se jsem se mylil,jenze vis co oni delaji u takto dulezitych veci?Popisou experiment a to nejdulezitejsi nevysvetli,napisou detaili experimentu nejsou az zas tak dulezite(a abys mi veril,v tom svem tematu budu delat takovou mensi pracicku na dukaz jejich debility,dokonce ti naskenuju stranku kde tuhle frazi pouzivaji a pak vyvratim pomoci logiky a rozumu tu jejich smesnou teorii,to ze ty tomu nerozumis neni muj problem a ze si omezenej take ne)

a jen tak mimochodem,ja toto mam z knizek,vole! narozdil od nekoho necummim jen na dokumenty vesmiru a na zpravy o UFO,takze az priste budes chtit nejak pochybovat o to co rikam tak nejdriv premyslej co pisu nebo si procti moje tema,kdyz nevis o cem mluvis tak o tom nemluv radsi a nedelej chytryho,me je jedno co si o mem nazoru budou myslet lidi,ja to pisu proto aby si to lidi precetli co si o tom budou myslet dal je jejich vec,muzou si to prebrat jak chteji,to je jejich vec,ty to taky nemusis cist,co se tyce UFO,resit filozoficky existenci jineho zivota je lepsi nez se hadat o SPAMU a delat na me chytraka,navic lepsi nez resit NIC,NEKONECNO...

Premyslej nez neco napises,nebo spis nepremyslej a konej to co ti rika tvoje srdce,nesmis moc a zase ne moc malo,divej se na problem z jednoho a pak dalsiho uhlu,porovnej oboji a pak vyvozuje dusledek z priciny...zni to chytre?!Co myslis?!pisu kokotiny?delam machyrka?co myslis?

jinak to co zde pisu vychazi alespon ciste z toho co citim,coz se o hodne lidech kteri tu pisou neda ani za mak rict,pisete jenom to co vam prijde rozumne,co se libi ostatnim,delate chytry ani nevite proc,samej chytrej vyraz a vyznam zadny,kontext uplne zapomenty a hlavne ze neco resite a ani nevite co resite a proc!Dulezite je ze resite a resite a resite a hadate se a hadate se kdo je chytrejsi kdo ma vetsi koule apod.,vsechno musi byt podle oblibenosti a vse se podrizuje tem nejchytrejsi kteri sou jen chyttrolini a ani nevi poradne proc zije,dycha,proc mluvi jak cyhtrej.....TOHLE ROZEBER,ROZEBER SAM SEBE A PAK NA ME MLUV JAKO CHLAP A NE JAKO DITE!!!!
µ??????? Posted - 09/11/2011 : 14:49:22
..ale tady nejde o to, jestli mužíčkové jsou nebo nejsou, ani o to, jestli lidi chtěj věřit nebo nevěřit a vlády tajit nebo netajit. Toto je filosofické fórum, ne ufologické. Čili tento tvůj příspěvek je obsahový SPAM.

Jinak budu moc rád, když mě rozneseš na svých "kopitech", tvoje příspěvky jsou docela počteníčko. Ale možná nemá cenu roznášet na kopytech mě, ale spíš ty americké blbce na Princetonu, ne? Anebo co alespoň vymést lokální katedru jaderné fyziky a trochu jim to tam vysvětlit?? Na fóru pro blbce to nemá takový dopad, jako na akademické půdě...
spawn866 Posted - 09/11/2011 : 14:29:15
Jo omlouvám se že to cpu sem,ale spíš jsem chtěl rozebrat to proč to vlády tají,to že tomu nevěříš je tvoje věc,já nemluvím o zelených mužíčkách ale o živých tvorech tak jako si ty nebo ja!A za 2. nejsem typ člověka který si vymýšlí aby byl zajímavej!!

No prokazatlný to není a to z jednoho důvodu,dokud jsem sám neviděl na vlastní oči toho živého tvora,pak dokonce jak se nějaká naše vesmírná sonda honila za tím druhým tvorem,kdybych to neviděl nevim jestli bych tomu věřil,no záleží na tobě jestli mi budeš věřit,ale když se na to podíváš a potom budeš pilně sledovat oblohu při dobré jasnosti tak bys to měl také vidět jen nečekej bůh ví jakej zázrak je to jako kdybys pozoroval ptáky,akorát že tohle dokáže být pekelně rychlé a možná kdybych neviděl toho jednoho tvora z blízka tak bych si ani nevšiml pořádně toho co létel někde hodně vysoko nebo ve vesmíru,musíš opravdu pozorně pozorovat oblohu,pokud možno zaměřit se na jedno místo,pokud bys měl štěstí a viděl toho tvora,neuvidíš ho celého bude to malinké,hodně malinké,ale pokud zrovna v tu chvíli bude zrychlovat nad naší planetou tak uvidíš takový jakoby protažený světýlko a to bude znak toho že právě rychle uniká jiným směrem ;-) vlastně něco podobného jako meteorit letící v naší atmosféře,ale toto se pak většinou zastaví,chvilku to pak může jen tak rkoužit a pak zase zrychlit,jak říkám stačí jen koukat pozorně a nemusíš mít ani dalekohled ;-)... myslím že mimozemský živý obejtky jsou a budou vždy to nejlepší k filozofování,jenom proto že mi LIDÉ vypadáme jako dokonalý tvorové a tvrdit že jsme ve vesmíru sami,že žádné mimozemštané neexistují,je stejně hloupé jako ty pitomé vládní pokusi to utajit(NE! zelený mužíčky ale realné mimozemštany)

jen tak mimochodem,viděl jsem v jednom dokumentu tvora žijícího na ZEMI!!! který vypadal jako tyčka,ten zábět ho neukazoval v detailu,ono to ani nelze,ten tvor je asi malý,hubený,říkám jako tyčka ale je tak brutálně rychlej,že jen se zpomaleným záběrem kamery ho bylo možné zachytit,chci tím říct že nejsme roboti,vidíme jen 25 FPS/vteřinu, zrak nemáme dokonalý,vemte si takového páva ten má o dost více barev než je schopno naše oko vůbec zachytit!takže ten tvor je brutálně rychlý,ta tyčka,lidé jsou asi moc pomalý na to aby to normálně postřehli při tom našem životním stylu,kdy pořád jen pospícháme,ani se nedíváme na hvězdy,nepozorujeme svoje okolí,je v tom hodně faktorů a pak nám unikají takové hezké detaily... já toho tvora osobně neviděl,ale věřím tomu,vemte si že na zemi je tolik života a každý rok se nalezne víc a víc druhů,které ještě nikdo nikdy neviděl,jenom naše omezenost a namyšlenost nám říká že jsem jedinečný a dokonalý že lítáme do vesmíru,tak tím pádem známe už vše a při tom ani z 50% neznáme naší vlastní planetu,LOL, no není to pravda?!
jrf Posted - 09/11/2011 : 11:00:46
Ahoj Spawne, hele fakt ten dokument dokazuje existenci UFO? Pokud řekneš že ano, tak se na to podívám, ale pokud jsou to jen nějaké spekulace, tak takových jsou mraky ...
µ??????? Posted - 08/11/2011 : 22:53:21
hele, tohle neni web o UFO

www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum © (c) 2009 webmaster Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000