www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum
www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
 All Forums
 Filosofie
 Filosofie umění, estetika
 Videa

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

* HTML is OFF
* Forum Code is ON
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

T O P I C    R E V I E W
µ??????? Posted - 23/06/2010 : 21:52:54
Docela mě otravuje, že videa s filosofickou tématikou mají povětšinou formát

a) mluvících hlav
b) prolínajících se fotek galaxií se zasvěceným komentářem v kostelní dikci

Že to musí jít - a jde - i "normálně", jsem se přesvědčil na videu níže. Potěšil jsem se, i když zrovna nemluvím dánsky (či kýho vejra). A o to asi jde.

http://www.youtube.com/user/MightyRye#p/u/1/lC1Q8LjEcYw
3   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
µ??????? Posted - 07/12/2010 : 03:05:32
Ještě se podělím o jeden úryvek, který doslova překypuje filozofií. I když hlavní protagonista by asi nebyl schopen podat výklad čeho KONKRÉTNĚ se snaží dosáhnout (to je ostatně taky podnik nás - filozofů, co nehrajeme na piána), přesto "to" táhne intuitivně do takových detailů, až jsem zůstal čučet s otevřenou tlamou.

http://www.youtube.com/watch?v=v2I0tQIA_AE

Jelikož v tomto fóru není příliš zažitá kontextuální apercepce filosofie, lze použít toto video i jako filozofický jinotaj. Pokud tam filozofii nevidíte, zkuste říci proč ne (pokud se vám to podaří:o)
µ??????? Posted - 07/12/2010 : 02:45:26
quote:
Originally posted by neronis

Asi záleží na tom jak je to zaměřené, ono se rádo filosofuje okolo jakýchsi éterických vztahů a příčin. Tohle se mi zdá podobné, i když to vypadá jinak. Beztak říká něco jako "má letící buřinka, je jako život, posadíš se na židli a zpátky ti nepřiletí.."


Prdlajz, velebnosti...

To video je dobře srovnané a dává to z filozofického hlediska dobrý smysl. Jestli ti nestačí napovědět, tak ti holt nezbývá nic jiného, než se naučit trochu dánsky..
neronis Posted - 25/06/2010 : 09:22:54
Asi záleží na tom jak je to zaměřené, ono se rádo filosofuje okolo jakýchsi éterických vztahů a příčin. Tohle se mi zdá podobné, i když to vypadá jinak. Beztak říká něco jako "má letící buřinka, je jako život, posadíš se na židli a zpátky ti nepřiletí.."

www.FILOSOFIE.cz Diskusní fórum © (c) 2009 webmaster Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000